• +48 570 00 09 02

  • biuro@lucann.pl

Alkomat iBlow - najszybsze badania bezustnikowe

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 549,00 zł 1549.00
Cena netto: 1 259,35 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

 

Alkomat Promiler iBlow


Alkomat Promiler iBlow to jedno z najnowszych urządzeń tego typu, jakie pojawiło się na polskim rynku. iBlow został opracowany tak, aby w pełni zaspokoić potrzeby policji. Model pozwala bardzo szybko dokonać pomiaru stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu, również w sytuacji, gdy osoba badana nie chce współpracować podczas wykonywania testu. Krótki, bo zaledwie 4-sekundowy pomiar jest możliwy dzięki zastosowaniu platynowego sensora elektrochemicznego typu SuraCell. Tak wydajny sensor pozwala przebadać nawet pół tysiąca osoby w ciągu godziny czasu.


Alkomat przesiewowy Promiler iBlow pracuje nie tylko w trybie aktywnym, ale również w trybie pasywnym, co oznacza, że może:

  • dokonać testu na obecność alkoholu w pojemnikach z płynami
  • przebadać osoby, które nie chcą współpracować przy wykonywaniu badania

 
Wartość stężenia alkoholu pojawia się na czytelnym wyświetlaczu LCD, natomiast o prawidłowym bądź negatywnym wyniku informuje lampa sygnałowa LED, święcąca w kolorze czerwonym bądź zielonym. Dokładność badania dla modelu Promiler iBlow wynosi do 0,01‰

Dodatkową funkcjonalnością alkomatu Promiler iBlow jest latarka LED, przy pomocy której można oświetlić osobę poddaną testowi. To szczególnie przydatna funkcja zwłaszcza, kiedy badanie jest wykonywane w nocy. Ponadto, w obudowie zostały wbudowane magnesy, dzięki którym z łatwością można przymocować alkomat do metalowych powierzchni.


Model Promiler iBlow jest zasilany za pomocą 4 lub 6 baterii AA 1,5V, w zależności od tego, czy pod uwagę brana jest waga urządzenia, czy wydłużony czas pracy. Komfort użytkowania zapewnia również wygodny uchwyt, dzięki któremu alkomat wygodnie leży w dłoni oraz nie wyślizguje się z niej.

 

Opinie o produkcie (1)

5 lipca 2018

Zadowolenie w 100%

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl