Kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu to przestępstwo, za które grozi grzywna, areszt, zakaz prowadzenia samochodu i punkty karne, które mogą poskutkować odebraniem prawa jazdy. Mimo to na drogach bezustannie można znaleźć osoby, które wsiadają za kierownicę “po kilku głębszych”. W sytuacji, gdy zostaną przyłapani, potrzebujesz narzędzi, które pozwolą Ci dokładnie zmierzyć poziom alkoholu w ich krwi - służą do tego alkomaty dowodowe ze sklepu internetowego.

Alkomaty dowodowe

Alkomat ALP-1 + Kalibracje bez ograniczeń przez 12 miesięcy

Alkomat ALP-1 + Kalibracje bez ograniczeń przez 12 miesięcy
Alkomat ALP-1 + Kalibracje bez ograniczeń przez 12 miesięcy


Alkomat PROMILER ALP-1 to jeden z najbardziej popularnych alkomatów profesjonalnych. Ten model marki PROMILER jest znany służbom mundurowym całej Europy.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

1 799,00 zł

Cena netto: 1 462,60 zł

szt.

Alkomat DA-9000

Alkomat DA-9000
Alkomat DA-9000


ELEKTROCHEMICZNY

AlcoFind DA9000 (DATech - Alcoscent) jest wysokiej klasy testerem trzeźwości dzięki zastosowaniu ...zobacz opis>>

Dostępność: brak towaru

Cena:

949,00 zł

Cena netto: 771,54 zł

Alkomat LifeGuard

Alkomat LifeGuard
Alkomat LifeGuard


ELEKTROCHEMICZNY

Alkomat LifeGuard jest profesjonalnym testerem trzeźwości, który dzięki zastosowaniu czułego sensora ...zobacz opis>>

Dostępność: brak towaru

Cena:

1 199,00 zł

Cena netto: 974,80 zł

Dostępne w naszym sklepie alkomaty dowodowe profesjonalne to niezwykle precyzyjne urządzenia, które mogą mieć świadectwo wzorcowania – aby je zdobyć, należy zlecić jego wykonanie. To dokument wydawany m.in. przez Główny Urząd Miar w Polsce. Jest gwarancją zachowania spójności pomiarowej oraz precyzji. To właśnie dzięki niemu alkomaty dowodowe mogą zostać użyte jako dowód w sprawie sądowej.

Kiedy dokładnie są potrzebne?

To profesjonalne urządzenia, które sprawdzą się nie tylko podczas kontroli drogowej czy rozprawy sądowej. Można je wykorzystać również w miejscu pracy, by sprawdzić, czy pracownik przyszedł do biura pod wpływem. Dzięki świadectwu wzorcowania sędzia lub pracodawca może posłużyć się wynikiem badania jako dowodem podczas postępowania sądowego oraz dyscyplinarnego.

Urządzenia skutecznie w każdej sytuacji

Nasz sklep to miejsce, gdzie znajdziesz alkomat dowodowy, z którego pomocą zbadasz osoby pod wpływem w rożnym stanie. To profesjonalne urządzenia pracujące w trzech trybach – automatycznym, ręcznym i pasywnym. W pierwszym przypadku sprzęt samoczynnie rozpozna wydech badanej osoby. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy chce ona współpracować. W przeciwnym razie warto skorzystać z trybu ręcznego lub pasywnego. Podczas pomiaru można użyć bezkontaktowego ustnika, dzięki któremu profesjonalnie zbadasz większą ilość osób.

Zbadasz nimi napoje

Co ważne, profesjonalne alkomaty dowodowe w naszym sklepie badają nie tylko wydychane powietrze, ale też opary znajdujące się nad wybranym napojem, na przykład kawą czy herbatą. To bardzo przydatne wtedy, gdy chcemy sprawdzić zawartość alkoholu w termosie lub kubku. Wystarczy umieścić urządzenie kilka centymetrów od napoju, który się w nim znajduje, a następnie potrzymać kilka sekund.

Sięgnij po profesjonalne produkty w naszym sklepie, jeśli chcesz precyzyjnie określić stężenie alkoholu we krwi!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 732 50 50 50
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl