Opcje przeglądania
Dostępność
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Estetyczne i nowoczesne czujniki czadu możesz zamontować z łatwością w każdym pomieszczeniu, w którym znajdują się urządzenia mogące emitować szkodliwe związki karbonowe. Nasz profesjonalny detektor tlenku węgla opiera się na działaniu elektrochemicznym. Gdy trujące substancje ulegają rozpadowi na elektrodzie, powstają impulsy elektryczne i zmienia się natężenie prądu, wywołując ostry, wibracyjny sygnał dźwiękowy. W naszym asortymencie znajdziesz funkcjonalne sondy ostrzegawcze z wyświetlaczem LCD, wbudowaną pamięcią pomiarów, diodą LED do informowania o poziomie zużycia baterii i innymi dodatkami, sprawiającymi, że nasze urządzenia są użyteczne i niezastąpione. Wybierając precyzyjny czujnik czadu, zyskujesz gwarancję bezpieczeństwa, bowiem w przypadku nieszczelności instalacji gazowej lub innych wypadków losowych otrzymasz błyskawiczne powiadomienie o przedostaniu się toksyn do wdychanego powietrza. Postaw na własny detektor tlenku węgla, który przeprowadzi dokładny pomiar i zaalarmuje w porę o powstałym zagrożeniu.

 

Zasady działania i budowa
Nowoczesne urządzenia diagnostyczne do szybkiego wykrywania zagrożeń związanych z emisją trujących gazów znajdziesz w naszym asortymencie. Posiadamy skuteczne czujniki czadu z pulsacyjnym alarmem dźwiękowym i optycznym. Wybierz nasz profesjonalny detektor tlenku węgla.
Jaki czujnik czadu kupić?
Jeśli szukasz odpowiednich sensorów wykrywających nadmierne stężenie gazów w powietrzu, postaw na nasz niezawodny detektor tlenku węgla. Dzięki zaawansowanej technologii czujnik czadu wyzwala alarm dźwiękowy w sytuacji wysokiego stężenia gazu w powietrzu.
Czym grozi zatrucie tlenkiem węgla?
Zagwarantuj bezpieczeństwo sobie i domownikom, instalując precyzyjny detektor tlenku węgla. Posiadamy funkcjonalne i estetyczne czujniki czadu, które błyskawicznie alarmują o przekroczeniu stężenia bezbarwnej substancji gazowej w pomieszczeniu.

Czujniki czadu, dymu, gazu

Czujnik czadu 10LLCO Czujnik czadu 10LLCO
Producent: Kidde
Cena:

149,00 zł

Cena netto: 121,14 zł

Czujnik Czadu 5CO Czujnik Czadu 5CO
Producent: Kidde
Cena:

89,00 zł

Cena netto: 72,36 zł

Czujnik czadu 7CO Czujnik czadu 7CO
Producent: Kidde
Cena:

99,00 zł

Cena netto: 80,49 zł

Czujnik Czadu i Dymu 2w1 10SCO Czujnik Czadu i Dymu 2w1 10SCO
Producent: Kidde
Cena:

159,00 zł

Cena netto: 129,27 zł

Czujnik czadu z wyświetlaczem 10LLDCO Czujnik czadu z wyświetlaczem 10LLDCO
Producent: Kidde
Cena:

169,00 zł

Cena netto: 137,40 zł

Czujnik czadu z wyświetlaczem 5DCO Czujnik czadu z wyświetlaczem 5DCO
Producent: Kidde
Cena:

109,00 zł

Cena netto: 88,62 zł

Czujnik czadu z wyświetlaczem 7DCO Czujnik czadu z wyświetlaczem 7DCO
Producent: Kidde
Cena:

119,00 zł

Cena netto: 96,75 zł

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 732 50 50 50
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl