• +48 570 00 09 02

  • biuro@lucann.pl

Kamera samochodowa rejestrator jazdy Kamera samochodowa DOD LS470W GPS Sony Exmor

Dostępność: brak towaru
Cena: 949,00 zł 949.00
Cena netto: 771,54 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.99029
Producent: DOD
Kod produktu: LS470W

Opis


DODPOLSKA DYSTRYBUCJA

Kamera samochodowa DOD LS470W to kontynuacja sprawdzonego rozwiązania zastosowanego w modelu LS460W czyli matryca Sony Exmor oraz wydajny procesor TioTech A8+. W nowym modelu w stosunku do poprzednika podniesiono czułość ISO aż do 12800 oraz zastosowano nowy 7 warstwowy obiektyw co w znaczący sposób poprawiło jakość nagrań szczególnie w nocy. Za sprawą nowego obiektywu w rejestratorze samochodowym DOD LS470W mamy dostępny kąt widzenia aż 150° bez tzw. efektu rybiego oka.

 

Rejestrator samochodowy DOD LS470W z procesorem TioTech A8+ pozwala na zapis materiału wideo w maksymalnej rozdzielczości 1920x1080 Full HD z kompresją H.264. System WDR (zrównoważona ekspozycja) oraz 3DNR (dynamiczna redukcja szumów) gwarantują wyjątkowo ostry i wyraźny obraz bez względu na warunki w jakich filmujemy.

 

W modelu DOD LS470W zmieniono w stosunku do poprzednika moduł GPS który aktualnie jest w stanie odświeżać swoją pozycję 10x na sekundę. Dzięki temu zapis śladu GPS jest jeszcze bardziej precyzyjny.

 

Rejestrator jazdy DOD LS470W obsługuje karty pamięci micro SD do 64GB dostępne w naszej ofercie, przy ustawieniach nagrywania w rozdzielczości Full HD urządzenie zapisze około 8,5 godzin materiału wysokiej jakości.

 


Matryca Sony  ExmorPierwsza i jedyna kamera samochodowa która wykorzystuje matrycę SONY Exmor

Matryca SONY Exmor jest o 20% większa od poprzedniej co umożliwia przetworzenie znacznie większej ilości światła. Dzięki temu kamera samochodowa DOD LS470W jest w stanie rejestrować obraz jeszcze lepszej jakości.
Automatyczna regulacja czułości ISO do 12800

Rejestrator samochodowy DOD LS470W jako jedyny posiada rozszerzoną czułość ISO 12800. Automatyczna regulacja czułości nawet w nocy w warunkach bez oświetlenia gwarantuje znacznie lepszą jakość obrazu.

Procesor TioTech A8 PLUS - 2x szybszy

Najnowszy procesor charakteryzuje się zwiększoną wydajnością, w porównaniu do innych procesorów jest w stanie przetwarzać obraz wideo 2x szybciej.
Najszybszy wbudowany moduł GPS

 

Kamera samochodowa DOD LS470W posiada wbudowany najszybszy moduł GPS który umożliwia odświeżanie pozycji 10x na sekundę. Dzięki temu prędkość wyświetlana na ekranie urządzenia i zapisywana w materiale wideo idealnie odwzorowuje prędkość naszego pojazdu - w wielu rejestratorach prędkość wyświetlana jest skokowo.

 
Zaawansowana technologia WDR (Wide Dynamic Range)

Technologia która sprawia, że kamera nagrywając w trudnych warunkach w nocy uzyskuje znacznie lepszą jakość wideo. Polega to na tym że przetwornik dwukrotnie skanuje dany obraz z różnymi ustawieniami ekspozycji a następnie łączy dwa w ten sposób uzyskane obrazy w jedną ramkę filmu.

 Funkcja ostrzegania o przekroczeniu prędkości

Oprogramowanie rejestratora DOD LS470W pozwala na ustawienie ograniczenia prędkości w zakresie 40-120 km/h. Po przekroczeniu wybranej prędkości na ekranie kamery pojawi się ostrzeżenie w postaci ikony z czerwoną obwódką. 
Jakość High-Definition (H.264 + 1080p)

Mobilny rejestrator trasy DOD LS470W High Definition wyposażony jest w wysokiej rozdzielczości obiektyw nagrywający filmy Full HD (1920x1080@30fps) w specjalnej technologii zapisu do utworzenia doskonałej jakości nagrań video w nocy. Wykorzystuje przy tym najbardziej zaawansowane technologie kompresji obrazu H.264, aby zapewnić znacznie dłuższy czas nagrywania.

2.7'' panoramiczny ekran 16:9

2.7
'' TFT LCD panoramiczny ekran z podświetleniem LED zapewnia krystalicznie czysty obraz oraz wygodę przy ustawianiu opcji w menu kamery samochodowej. Niezastąpiony w trybie podglądu umożliwiając przeglądanie filmów zarejestrowanych na karcie pamięci.


Ochrona hasłem

Oprogramowanie kamery DOD LS470W pozwala na ustawienie hasła które zablokuje dostęp do konfiguracji kamery. Funkcja może być pożądana w przypadku instalacji kamery w samochodach służbowych aby pracownik nie miał możliwości ingerencji w zapis kamery.


Funkcja nagrywania po wykryciu ruchu

Po ustawieniu tej opcji w menu, kamera rozpocznie nagrywanie po wykryciu ruchu i będzie rejestrowała przez 10 sek. jeśli po tym czasie ruch dalej będzie wykrywany kamera dalej będzie nagrywała.

Przycisk do zabezpieczenia filmu przed nadpisaniem

Jeśli chcemy mieć pewność, że dany materiał video nie zostanie nadpisany możemy wcisnąć odpowiedni przycisk w urządzeniu i dany film zostanie skopiowany do osobnego folderu na karcie pamięci.Zautomatyzowany proces zapisu audio-video

Po podłączeniu zasilania kamera DOD LS470W automatycznie uruchomi się i rozpocznie zapis audio-video. Po odłączeniu zasilania kamera rejestruje jeszcze przez 5 sekund a następnie zapisuje plik i automatycznie się wyłączy.

Rejestracja w pętli (nadpisywanie plików)

Po zapełnieniu karty pamięci, urządzenie automatycznie rozpocznie kasowanie najstarszych plików i nadpisywanie ich najnowszymi. Dzięki temu kamera może pracować w pętli czyli zawsze będzie nagrywać. W tym modelu możemy ustawić długość plików na 1 / 3 / 5 minut lub całkowicie wyłączyć tryb nadpisywania. Przy wyłączonym trybie nadpisywania kamera nagrywa do momentu zapełnienia karty pamięci.

 

System G-Sensor

 

Kamera samochodowa DOD LS470W posiada zaawansowany system G-Senor który monitoruje i zapisuje przebieg jazdy samochodem w 3 osiach X,Y,Z. W sytuacji gdy dojdzie do kolizji lub wypadku system ten automatycznie zabezpieczy aktualnie rejestrowany materiał przed skasowaniem umieszczając plik wideo w osobnym folderze na karcie.

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl