• +48 570 00 09 02

 • biuro@lucann.pl

Kamera samochodowa rejestrator jazdy DOD LS460W GPS, Full HD

Dostępność: brak towaru
Cena: 899,00 zł 899.00
Cena netto: 730,89 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.94
Producent: DOD
Kod produktu: LS460W

Opis


DODPOLSKA DYSTRYBUCJA

Rejestrator jazdy DOD LS460W - jest to najwyższej jakości kamera przeznaczona dla najbardziej wymagających Klientów. Kamera ta zapisuje wysokiej jakości obraz Full HD oraz dźwięk, a dodatkowo dzięki wbudowanemu GPS rejestruje przebytą trasę oraz prędkość. Jest to następca niekwestionowanego lidera - modelu LS430W. Dzięki zastosowaniu większego o 20 % przetwornika Sony Exmor rejestrator jest w stanie przetworzyć większą ilość światła przechodzącego przez obiektyw, co znasząco poprawia jakość obrazu. Kolejną nowością zastosowaną w modelu LS460W jest najnowszej generacji procesor TioTech A8+ dzięki któremu obraz zostaje zapisany w rozdzielczości 1920x1080 FULL HD z kompresją H.264. Procesor ten wspiera zaawansowane technologie WDR (zrównoważona ekspozycja) oraz 3DNR (dynamiczna redukcja szumów) które gwarantują krystalicznie czysty obraz bez względu na warunki w jakich filmujemy.


LS460W


Podobnie jak w modelu LS430W tak i w jego następcy modelu LS460W zastosowano wbudowany bardzo szybki moduł GPS 5Hz który jest w stanie odświeżać swoją pozycję 5x na sekundę.

 

Kamera samochodowa LS460W

Rejestrator jazdy DOD LS460W obsługuje karty pamięci micro SD do 64GB dostępne w naszej ofercie, przy ustawieniach nagrywania w rozdzielczości Full HD urządzenie zapisze około 8,5 godzin materiału wysokiej jakości.


DOD ls 460w


Matryca Sony ExmorPierwsza i jedyna kamera samochodowa która wykorzystuje matrycę SONY Exmor

Matryca SONY Exmor jest o 20% większa od poprzedniej co umożliwia przetworzenie znacznie większej ilości światła. Dzięki temu kamera samochodowa DOD LS460W jest w stanie rejestrować obraz jeszcze lepszej jakości.
Automatyczna regulacja czułości ISO do 3200


Rejestrator samochodowy DOD LS460W jako jedyny posiada rozszerzoną czułość ISO 3200. Automatyczna regulacja czułości nawet w nocy w warunkach bez oświetlenia gwarantuje znacznie lepszą jakość obrazu

Procesor TioTech A8 PLUS - 2x szybszy

Najnowszy procesor charakteryzuje się zwiększoną wydajnością, w porównaniu do innych procesorów jest w stanie przetwarzać obraz wideo 2x szybciej.

Najszybszy wbudowany moduł GPS

Kamera samochodowa DOD LS460W posiada wbudowany najszybszy moduł GPS który umożliwia odświeżanie pozycji 5x na sekundę. Dzięki temu prędkość wyświetlana na ekranie urządzenia i zapisywana w materiale wideo idealnie odwzorowuje prędkość naszego pojazdu - w wielu rejestratorach prędkość wyświetlana jest skokowo.
Zaawansowana technologia WDR (Wide Dynamic Range)

Technologia która sprawia, że kamera nagrywając w trudnych warunkach w nocy uzyskuje znacznie lepszą jakość wideo. Polega to na tym że przetwornik dwukrotnie skanuje dany obraz z różnymi ustawieniami ekspozycji a następnie łączy dwa w ten sposób uzyskane obrazy w jedną ramkę filmu.

 Funkcja ostrzegania o przekroczeniu prędkości

Oprogramowanie rejestratora DOD LS460W pozwala na ustawienie ograniczenia prędkości w zakresie 40-120 km/h. Po przekroczeniu wybranej prędkości na ekranie kamery pojawi się ostrzeżenie w postaci ikony z czerwoną obwódką. 
Jakość High-Definition (H.264 + 1080p)

Mobilny rejestrator trasy DOD LS460W High Definition wyposażony jest w wysokiej rozdzielczości obiektyw nagrywający filmy Full HD (1920x1080@30fps) w specjalnej technologii zapisu do utworzenia doskonałej jakości nagrań video w nocy. Wykorzystuje przy tym najbardziej zaawansowane technologie kompresji obrazu H.264, aby zapewnić znacznie dłuższy czas nagrywania.

2.7'' panoramiczny ekran 16:9

2.7
'' TFT LCD panoramiczny ekran z podświetleniem LED zapewnia krystalicznie czysty obraz oraz wygodę przy ustawianiu opcji w menu kamery samochodowej. Niezastąpiony w trybie podglądu umożliwiając przeglądanie filmów zarejestrowanych na karcie pamięci.

Obiektyw szerokokątny 140 stopni

Rejestrator samochodowy DOD LS460W posiada szerokokątny obiektyw dzięki temu obszar zarejestrowany przez kamerę jest bardzo szeroki. Pozwala to na zapis wszystkiego co dzieje się przed maską samochodu, obraz nie jest zniekształcony.

Ochrona hasłem

Oprogramowanie kamery DOD LS460W pozwala na ustawienie hasła które zablokuje dostęp do konfiguracji kamery. Funkcja może być pożądana w przypadku instalacji kamery w samochodach służbowych aby pracownik nie miał możliwości ingerencji w zapis kamery.


Funkcja nagrywania po wykryciu ruchu

Po ustawieniu tej opcji w menu, kamera rozpocznie nagrywanie po wykryciu ruchu i będzie rejestrowała przez 10 sek. jeśli po tym czasie ruch dalej będzie wykrywany kamera dalej będzie nagrywała.

Przycisk do zabezpieczenia filmu przed nadpisaniem

Jeśli chcemy mieć pewność, że dany materiał video nie zostanie nadpisany możemy wcisnąć odpowiedni przycisk w urządzeniu i dany film zostanie skopiowany do osobnego folderu na karcie pamięci.Zautomatyzowany proces zapisu audio-video

Po podłączeniu zasilania kamera DOD LS460W automatycznie uruchomi się i rozpocznie zapis audio-video. Po odłączeniu zasilania kamera rejestruje jeszcze przez 5 sekund a następnie zapisuje plik i automatycznie się wyłączy.

Rejestracja w pętli (nadpisywanie plików)

Po zapełnieniu karty pamięci, urządzenie automatycznie rozpocznie kasowanie najstarszych plików i nadpisywanie ich najnowszymi. Dzięki temu kamera może pracować w pętli czyli zawsze będzie nagrywać. W tym modelu możemy ustawić długość plików na 1 / 3 / 5 minut lub całkowicie wyłączyć tryb nadpisywania. Przy wyłączonym trybie nadpisywania kamera nagrywa do momentu zapełnienia karty pamięci.
Kamera samochodowa DOD LS460W
 posiada zaawansowany system G-Senor który monitoruje i zapisuje przebieg jazdy samochodem w 3 osiach X,Y,Z. W sytuacji gdy dojdzie do kolizji lub wypadku system ten automatycznie zabezpieczy aktualnie rejestrowany materiał przed skasowaniem umieszczając plik wideo w osobnym folderze na karcie.

Oprogramowanie kamery z menu w języku polskim umożliwia dostosowanie ustawień do indywidualnych potrzeb klienta. Kilka najciekawszych opcji dostępnych w menu to:

 

 • możliwość włączenia / wyłączenia modułu GPS

 • możliwość włączenia / wyłączenia zapisu prędkości w materiale wideo

 • możliwość włączenia / wyłączenia zapisu współrzędnych GPS w materiale wideo

 • możliwość ustawienia własnego tekstu który będzie widoczny w materiale wideo (np. numer tablic rejestracyjnych)

 • możliwość ustawienia dozwolonej prędkości

 • możliwość ustawienia opcji przypominającej o konieczności zrobienia przerwy w czasie jazdy

 • manualna korekcja ekspozycji obrazu EV (-3 / +3)

 • blokowanie dostępu do ustawień i menu kamery za pomocą hasła (opcja idealna dla samochodów firmowych)

 • funkcja Time Lapse - nagrywanie poklatkowe pozwalające zaoszczędzić miejsce na karcie pamięci


Dołączone do zestawu oprogramowanie pozwala na odtworzenie zarejestrowanego materiału wideo wraz z graficzną prezentacją wszystkich zapisanych parametrów tj. wskazania prędkości, współrzędne GPS, kompas, odczyt z czujnika G-Sensor który w razie kolizji umożliwia dokładną analizę przyczyny wypadku.

Zawartość zestawu:

 • kamera samochodowa DOD LS460W

 • krótki uchwyt samochodowy z przyssawką

 • dodatkowy uchwyt montowany na mocną taśmę 3M

 • zasilacz samochodowy 12-24V 

 • instrukcja obsługi w języku polskim

 • karta gwarancyjna 24 miesiące (dla konsumentów) 12 miesięcy (dla firm)

 • oryginalne opakowanie idealnie nadające się na prezent

 

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

12 stycznia 2018

Działa bez zarzutów, obraz wysokiej jakości i łatwy montaż.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl