• +48 570 00 09 02

  • biuro@lucann.pl

Serwis i kalibracja

Sklep Internetowy Alkomaty LucAnn zajmuje się dystrybucją alkomatów największych światowych producentów. Chcąc zapewnić Państwu satysfakcję z użytkowania naszych produktów zapewniamy ich szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Serwis alkomatów wyposażony jest w specjalistyczne laboratorim oraz profesjonalny sprzęt renomowanych firm. Powyższe działania gwarantują Państwu najwyższy poziom obsługi w tym zakresie.

Do kalibracji alkomatów używa się specjalistycznych urządzeń - tzw. symulatorów, które podają do urządzenia próbkę o odpowiednim stężeniu alkoholu. Dzięki temu można ustawić oprogramowanie alkomatu tak, aby najdokładniej jak to tylko możliwe wskazywało zawartość alkoholu w pobranej próbce powietrza. Do prawidłowego działania alkomatu zaleca sie regularną kalibrację urządzenia, dzięki czemu można być pewnym, że urządzenie działa prawidłowo. Częstotliwość kalibracji uzależniona jest od rodzaju zastosowanego sensora, intensywności i sposobu użytkowania, warunków przechowywania testera (temperatura, wilgotność). Zgodnie z zaleceniami producentów kalibracja powinna być wykonywana średnio co 200 - 500 pomiarów lub co 6 - 12 miesięcy (zależne jest to od modelu alkomatu).

W celu uzgodnienia szczegułów dotyczących serwisu lub kalibracji urządzenia prosimy o kontakt na adres mailowy: biuro@lucann.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl