• +48 570 00 09 02

  • biuro@lucann.pl

Elektroniczna Niania z Kamerą - Xblitz Baby Monitor 2,4 GHz

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 225,00 zł 225.00
Cena netto: 182,93 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Xblitz
Kod produktu: Baby-Monitor

Opis


Elektroniczna niania
Xblitz Baby Monitor 2,4 GHz z kamerą


Z nianią elektroniczną Xblitz możesz monitorować swoje dziecko w każdej sytuacji. Otrzymujesz urządzenie skon-figuowane i gotowe do pracy od razu po wyjęciu z pudełka, nie wymaga instalacji. Xblitz Baby Monitor możesz zabrać ze sobą na wakacje czy w podróż i spać spokojnie nie martwiąc się o swoje pociechy. Możesz zobaczyć  swoje śpiące dziecko bez konieczności używania sieci WiFi czy połączenia kablowego. Urządzenie Xblitz Baby Monitor może być też stosowane do monitorowania osób starszych, chorych czy unieruchomionych lub nawet do monitoringu zwierząt domowych.

Elektroniczna niania

DWUKIERUNKOWA KOMUNIKACJA GŁOSOWA

Nasłuch dźwięków z monitorowanego pomieszczenia oraz możliwość komunikacji głosowej z dzieckiem.  Naciśnij przycisk mikrofonu w monitorze, a dziecko usłyszy Twój głos.


MONITOROWANIE TEMPERATURY

Kamera posiada wbudowany czujnik temperatury, który mierzy temperaturę w pokoju dziecka i wyświ-etla ją na monitorze. Pozwala to na kontrolowanie temperatury optymalnej dla snu Twojego dziecka.


KOLOROWY EKRAN 2,0 CALA TFT LCD

2 calowy wyświetlacz pozwala na komfortowy podg-ląd łóżeczka, jasność podświetlenia oraz czas po jakim ekran zostanie wygaszony (w trybie VOX), można  ustawić w menu urządzenia.


ZASIEG DO 260M

Maksymalny zasięg w otwartym terenie w linii pros-tej to 260 metrów. Zasiąg optymalny w pomieszcze-niach to maksymalnie 50 metrów (również pomiędzy piętrami, poprzez strop).


ZAKRES CZĘSTOTLIWOŚCI

Bezprzewodowa transmisja 2.4GHz zapewnia niezakłóconą pracę, nadajnik i odbiornik są już  ze sobą sparowane fabrycznie.


MOBLINOŚĆ

Kamerę można po prostu postawić na szafce, zawiesić za uchwyt u góry obudowy lub przykręcić do ściany.STABILNY SYGNAŁStabilna i niezakłócona praca dzięki bezprze-wodowemu połączeniu radiowemu.

Niania

8 WBUDOWANYCH KOŁYSANEK

Poprzez naciśnięcie dedykowanego przycisku  na monitorze można włączyć odtwarzanie kołysanek w pokoju dziecka, urządzenie posiada 8 różnych melo-dii odtwarzanych kolejno jedna po drugiej.


TRYB CZUWANIA VOX

Domyślnie tryb ten jest wyłączony, można go uakty-wnić w menu urządzenia. Polega on na wygaszania ekranu, gdy w monitorowanym pokoju jest cicho i Twoje dziecko śpi spokojnie. W momencie, gdy dziecko zacznie płakać, ekran monitora się zapa-li. Czułość tego trybu można ustawić w menu (trzy poziomy) oraz czas po jakim ekran automatycznie zostanie wygaszony.


ZASILANIE

Kamera w pokoju dziecka musi być podłączona  za pomocą zasilacza sieciowego do gniazdka 230V,  długość przewodu zasilającego wynosi 2,4 m. Odbiornik LCD może być zasilany w dwojaki sposób: za pomocą zasilacza sieciowego do gniazdka 230V (długość przewodu zasilającego wynosi 2,4 m) lub  z wbudowanego akumulatorka. Zasilanie z akumula-torka pozwala na pracę do 8 godz, można zabrać ze sobą monitor np. do ogrodu lub na taras i monitor-ować sen dziecka w miejscu, gdzie nie ma dostępu  do gniazdka 230V.

 
Niania z kamerą

TRYB NOCNY

 

Urządzenie posiada możliwość pracy w zupełnej ciemności dzięki doświetlaniu monitorowanego pomieszczenia za pomocą wbudowanych diod IR (światło podczerwone nie widzialne dla ludzkiego oka). Kamera odczytuje sygnał z wbudowanego  czujnika i w razie potrzeby przełącza się w tryb nocny. W całkowitej ciemności zasięg diod IR wynosi  5 metrów, co pozwala na podgląd całego pomieszcze-nia, a nie tylko łóżeczka dziecięcego.

 

DANTE TECHNICZNE

Ekran Kolorowy ekran odbiornika 2,0 cala TFT LCD
Zakres częstotliowści 2400 MHz~2483.5 MHz
Zasięg Zasięg do 260 metrów na otwartym terenie, do 50 metrów w pomieszczeniach
Podgląd nocny Tak. Posiada możliwość podglądu nocnego tzw. Night Vision (diody IR 8szt)
Zakres kamery w ciemności do 5 metrów
Rozdzielczość kamery 320×240
Zasilanie Zasilanie kamery z zasilacza 230V
Mobilność Tak. Możliwość zamontowania kamery w różnych miejscach
Mikrofon Tak, rejestracja filmw z dźwiękiem
Sygnał Bardzo stabilny sygnał w obie strony, brak zakłóceń
Dwukierunkowa komunikacja głosowa Tak
Wbudowane kołysanki Tak. Odtwarzanie wbudowanych kołysanek (8 różnych)
Tryb czuwania Tak. Tryb czuwania VOX (oszczędzania energii)
Czujnik temperatury otoczenia Tak Temperatura pracy-10C do 50C

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl