Opcje przeglądania

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, niezależnie czy urządzeniem, którego Państwo potrzebują jest przetwornica napięcia 12v 230v, 24v 230v czy inne modele. To z pewnością propozycja dla klientów poszukujących produktów z najwyższej półki, charakteryzujących się odpowiednimi właściwościami zasilania. Przeznaczone do urządzeń, które mogą być zasilane napięciem przemiennym. Idealnie sprawdzają się w sytuacjach, w których nie ma możliwości bezpośredniego podłączenia się do sieci energetycznej. Zachęcamy do wyboru odpowiedniej mocy oraz pozostałych parametrów sprzętu, które w największym stopniu spełnią Państwa oczekiwania i potrzeby.

Przetwornice napięcia

W jakich sytuacjach sprawdzą się przetwornice prądu samochodowe?

O tych urządzeniach najczęściej przypomina się wtedy, gdy ma się zaplanowany długi wyjazd samochodem lub też wybiera się w podróż przyczepą. Brak stałego podłączenia do sieci elektrycznej w obecnych czasach to dla wielu osób duża przeszkoda. Brak możliwości naładowania telefonu czy też korzystania z wielu udogodnień potrafi zepsuć nawet najlepszy wypoczynek. Na szczęście istnieją rozwiązania, dzięki którym można zaradzić tego typu sytuacjom. Przetwornice samochodowe to właśnie jedno z nich. Warto również dodać, że urządzenia te przydają się również zawodowym kierowcom jeżdżącym na długich trasach.

Przetwornice 12 V i 24 V

Prezentowane w tej kategorii urządzenia (zwane także potocznie inwerterami czy też falownikami) są wykorzystywane do konwersji napięcia prądu stałego pochodzącego z instalacji samochodowej na prąd zmienny o wartości 230 V. Można je podpiąć bezpośrednio do akumulatora lub podłączyć je przez gniazdo zapalniczki. Dzięki nim istnieje możliwość podpięcia kilku urządzeń elektrycznych w celu korzystania z nich lub naładowania. Przetwornice 12 V dedykowane są samochodom osobowym, natomiast modele 24 V przeznaczone są do ciężarówek oraz niektórych kamperów.

Szeroka oferta przetwornic samochodowych

Niezależnie od tego, czy szukają Państwo urządzeń dedykowanych autom osobowym czy też ciężarówkom, to w naszym asortymencie z pewnością je Państwo znajdą. Posiadamy bogatą ofertę inwerterów, które po podłączeniu do auta (w zależności od wybranego wariantu) będą w stanie zasilić zarówno nieco mniej wymagający sprzęt elektroniczny, jak i sprzęt wymagający ciągłego zasilania. Do tej grupy należy przede wszystkim zaliczyć smartfony, telewizory, laptopy, elektronarzędzia czy też oświetlenie. Dostępne w asortymencie warianty przetwornic potrafią zasilić także pompy, klimatyzatory, lodówki, a nawet silniki indukcyjne. Polecamy nie tylko modele 12 V i 24 V, ale również sinus 12 V i sinus 24 V. Szczegółowe informacje dotyczące produktów znajdą Państwo w dedykowanych im opisach.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 732 50 50 50
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl