• +48 570 00 09 02

 • biuro@lucann.pl

Kamera samochodowa - rejestrator jazdy DOD RX7W+ Full HD WDR

Dostępność: brak towaru
Cena: 649,00 zł 649.00
Cena netto: 527,64 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.99
Producent: DOD
Kod produktu: RX7W+

Opis


DOD

Rejestrator samochodowy DOD RX7W+ to kolejny znakomity model producenta który koncentruje się na produktach najwyższej jakości. W obudowie bardzo ładnego lusterka umieszczono regulowany bardzo dobrej jakości sześcioelementowy japoński obiektyw z przysłoną 1.8 oraz szybki procesor TioTech A8, który pozwala zapisywać obraz wideo w rozdzielczości 1920x1080 Full HD z kompresją H.264. Tradycyjnie już w nowych modelach kamer samochodowych firma DOD-Tech wykorzystuje system WDR oraz technologie 3DNR, które w znaczący sposób poprawiają jakość obrazu w nocy oraz moduł G-Sensor zabezpieczający automatycznie materiał wideo w razie kolizji czy wypadku.

Podczas jazdy w nocy światła samochodu jadącego za nami potrafią oślepiać kierowcę odbijając się w lusterku. W rejestratorze jazdy DOD RX7W+ zastosowano wielowarstwową powłokę antyodblaskową, która podnosi komfort podróżowania w nocy. W podobnych tanich kamerach samochodowych niestety takiego komfortu nie uzyskamy.DOD RX7W +
Pod warstwą lustra producent ukrył bardzo czytelny i duży jak na tego typu urządzenia 3'' panoramiczny wyświetlacz LCD, który w trakcie jazdy można oczywiście wyłączyć. Wyświetlacz jest bardzo pomocny w odpowiednim ustawieniu obiektywu i w sytuacji gdy chcielibyśmy przedstawić policji lub sprawcy zdarzenia materiał zarejestrowany przez nasz rejestrator.

Zaawansowana technologia WDR (Wide Dynamic Range) to innowacyjna technologia która sprawia, że kamera nagrywając w trudnych warunkach w nocy uzyskuje znacznie lepszą jakość wideo. Polega to na tym, że przetwornik dwukrotnie skanuje dany obraz z różnymi ustawieniami ekspozycji a następnie łączy dwa w ten sposób uzyskane obrazy w jedną ramkę filmu. Analogicznie do systemu WDR działa technologia 3DNR (3D Noise Reduction) która odpowiada za tłumienie szumów pojawiające się w materiale wideo przy nagrywaniu w słabym świetle.

Kamera samochodowa DOD RX7W+ wzbogacona została podobnie jak model LS330W o możliwość podłączenia zewnętrznego modułu GPS (nie ma go w zestawie - można go dokupić w naszej ofercie). Dzięki podłączeniu tego modułu uzyskujemy kilka dodatkowych ciekawych opcji.


Po podłączeniu zewnętrznego modułu GPS dostępne są opcje:

 • zapis trasy GPS

 • zapis prędkości

 • prezentacja aktualnej prędkości na wyświetlaczu

 • automatyczna synchronizacja daty i czasu

 • informacja o przekroczeniu wcześniej ustawionej prędkości


   

   

  Opcja zabezpieczenia dostępu do kamery własnym hasłem


Rejestrator samochodowy DOD RX7W+ obsługuje karty pamięci micro SD o pojemności do 32GB co pozwala na zmagazynowanie do 4,5 godzin wysokiej jakości materiału wideo.

  Płynna regulacja obiektywu umożliwia dopasowanie rejestratora do każdego samochodu.


Urządzenie można przymocować do fabrycznego lusterka za pomocą taśm na rzepy które znajdują się w obudowie rejestratora. Taśmy można zdemontować i opcjonalnie dokupić taśmę 3M a następnie przykleić na stałe urządzenie z kamerą do lusterka fabrycznego. Obiektyw umieszczony jest z lewej strony lusterka i jest on regulowany dzięki temu po zamontowaniu można przeprowadzić regulację kamery.


Aby zapewnić bezpieczeństwo rejestrowanego materiału nowoczesne rejestratory DOD-Tech wyposażone są w precyzyjny 3 osiowy moduł G-Sensor, który kontroluje pracę urządzenia i w przypadku gdy dojdzie do zdarzenia blokuje materiał wideo przed nadpisaniem. W połączeniu z modułem GPS otrzymujemy bardzo precyzyjny zapis przejazdu samochodem, który może być wykorzystywany w celach edukacyjno szkoleniowych np. nauka jazdy.W górnej części lusterka zostały umieszczone gniazdo zasilania, slot na kartę micro SD, port AV, port HDMI oraz gniazdo do anteny GPS natomiast przyciski operacyjne znajdują się w części dolnej. W centralnym punkcie lusterka znajdują się również dwie diody, które sygnalizują czy urządzenie jest podłączone do zasilania i czy aktualnie włączony jest tryb nagrywania.Jakość High-Definition (H.264 + 1080p)

Rejestrator trasy DOD RX7W+ wyposażony jest w wysokiej rozdzielczości obiektyw nagrywający filmy Full HD (1920x1080@30fps) w specjalnej technologii zapisu. Wykorzystuje przy tym najbardziej zaawansowany kodek obrazu H.264.


Automatyczne zabezpieczenie plików w razie kolizji - G-sensor
Kamera DOD RX7W+ wyposażona została w moduł G-Sensor. W razie wypadku lub kolizji moduł wykryje gwałtowny ruch samochodu i automatycznie zabezpieczy aktualny plik przed usunięciem. Dzięki tej funkcji ważne pliki nie będą usuwane przez opcję nadpisywania.

Funkcja nagrywania po wykryciu ruchu
Po ustawieniu tej opcji w menu, kamera rozpocznie nagrywanie po wykryciu ruchu i będzie rejestrowała przez 10 sek. jeśli po tym czasie ruch dalej będzie wykrywany kamera dalej będzie nagrywała.

Obiektyw szerokokątny 140 stopni
Rejestrator samochodowy DOD RX7W+ posiada szerokokątny obiektyw dzięki temu obszar zarejestrowany przez kamerę jest bardzo szeroki. Pozwala to na zapis wszystkiego co dzieje się przed maską samochodu, obraz nie jest zniekształcony.

Przycisk do zabezpieczenia pliku przed nadpisaniem
W każdej chwili możemy ręcznie zabezpieczyć materiał wideo który aktualnie kamera zapisuje. Wystarczy wcisnąć jeden przycisk aby plik nie został skasowany i nadpisany nowym.

Zautomatyzowany proces zapisu audio-video
Po podłączeniu zasilania kamera DOD RX7W+ automatycznie uruchomi się i rozpocznie zapis audio-video. Po odłączeniu zasilania kamera rejestruje jeszcze przez 5 sekund a następnie zapisuje plik i automatycznie się wyłączy.

Rejestracja w pętli (nadpisywanie plików)
Po zapełnieniu karty pamięci, urządzenie automatycznie rozpocznie kasowanie najstarszych plików i nadpisywanie ich najnowszymi. Dzięki temu kamera może pracować w pętli czyli zawsze będzie nagrywać. Przy wyłączonym trybie nadpisywania kamera nagrywa do momentu zapełnienia karty pamięci.

GPS logger z Google Maps (opcja dostępna przy podłączonym module GPS)
Mobilny rejestrator jazdy DOD RX7W+ jako jeden z nielicznych tego typu urządzeń może odbierać sygnał GPS i rejestrować "Czas", "Datę", "Prędkość", "Współrzędne GPS" w tym samym czasie. Za pośrednictwem oprogramowania dołączonego do modułu GPS filmy i pozycja na mapie Google mogą być odtwarzane na jednym ekranie. Jest to bardzo wygodna funkcja szczególnie dla firm transportowych.

Transmisja audio wideo przez interfejs HDMI
Wbudowany w urządzenie interfejs HDMI (High Definition Multimedia Interface) może zapewnić przepustowość transmisji danych do 5Gbps, może przesyłać sygnał audio i wysokiej rozdzielczości sygnał wideo bez kompresji. Technologia HDMI nie tylko zapewnia wyraźny obraz, ale także znacznie upraszcza instalację do systemu kina domowego ze względu na transmisję audio wideo w tym samym kablu.

Aktualna prędkość na ekranie LCD (opcja dostępna przy podłączonym module GPS)
Prędkość z jaką aktualnie się poruszasz będzie wyświetlana na ekranie monitora w urządzeniu. Funkcję tą można włączyć lub wyłączyć w menu urządzenia.

Ostrzeżenie o przekroczeniu prędkości (opcja dostępna przy podłączonym module GPS)
Kamera samochodowa umożliwia ustawienie dozwolonej prędkości z jaką kierowca powinien się poruszać. Prędkość mierzona jest na podstawie sygnału GPS.

System monitorowania koncentracji kierowcy
Zmęczenie kierowcy zwiększa ryzyko wypadku. Dlatego w rejestratorze przydatny może okazać się system monitorowania koncentracji kierowcy. System ten kontroluje poziom zmęczenia kierowcy, sygnalizując ikonką ostrzegawczą, że należy odpocząć.

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl