Opcje przeglądania

Zdarzają się sytuacje, w których nie zawsze jesteśmy pewni, czy możemy wsiąść za kierownicę następnego dnia po “zakrapianym” wydarzeniu bez narażania własnego bezpieczeństwa, a także bezpieczeństwa innych uczestników ruchu drogowego. Warto w takich przypadkach przeprowadzić pomiar alkomatem. By jednak badanie mogło odbyć się w sposób w pełni higieniczny oraz prawidłowy należy wyposażyć się w niezbędne akcesoria, a mianowicie ustniki do alkomatu. Są one niezbędnymi częściami każdego urządzenia pomiarowego, dlatego warto mieć kilka sztuk tego akcesorium na wymianę. W naszej ofercie znajdziesz produkty zarówno wielorazowego, jak i jednorazowego użytku.

Ustniki do alkomatów

Ustnik wielorazowego użytku do serii AL Ustnik wielorazowego użytku do serii AL
Producent: UST
Cena:

1,90 zł

Cena netto: 1,54 zł

Ustnik wielorazowego użytku do serii DA Ustnik wielorazowego użytku do serii DA
Producent: UST
Cena:

2,20 zł

Cena netto: 1,79 zł

Ustnik wielorazowy paczka 10 sztuk Ustnik wielorazowy paczka 10 sztuk
Producent: UST
Cena:

10,00 zł

Cena netto: 8,13 zł

Nasadka lejkowa do alkomatu ALP-1 Nasadka lejkowa do alkomatu ALP-1
Producent: PROMILER
Cena:

8,00 zł

Cena netto: 6,50 zł

szt.
zobacz więcej
Ustnik rurkowy do alkomatu ALP-1 Ustnik rurkowy do alkomatu ALP-1
Producent: PROMILER
Cena:

2,50 zł

Cena netto: 2,03 zł

szt.
zobacz więcej

Ustniki wielorazowe do alkomatu

Tego typu akcesoria sprawdzają się w głównej mierze w przypadku osób prywatnych, które przed udaniem się do pracy czy też zasiądnięciem przed kierownicą chcą dokonać pomiaru swojej trzeźwości. Ustniki wielorazowe do alkomatu oraz nasadki lejkowe najczęściej wykonane są ze specjalnego rodzaju tworzywa sztucznego. Materiał ten jest przystosowany do kontaktu z florą bakteryjną jamy ustnej człowieka, a co za tym idzie, po wykorzystaniu akcesorium wystarczy je umyć w gorącej wodzie, by móc je ponownie użytkować. Opisywany wariant produktu będzie dobrym rozwiązaniem dla osób, które korzystają z urządzenia do pomiaru trzeźwości od kilku do kilkunastu razy w miesiącu. Dostępne w naszej ofercie wielorazowe ustniki oraz lejkowe nasadki do alkomatu są kompatybilne z większością dostępnych na rynku modeli, dlatego zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami produktów.

Ustniki jednorazowe do alkomatu

Oprócz nasadek lejkowych i wielorazowych ustników do zaproponowania mamy rurkowe warianty jednorazowe. Są one w szczególności polecane właścicielom firm oraz zakładów produkcyjnych, które chcą sprawdzać stan trzeźwości swoich pracowników. Korzystać z nich mogą również inne podmioty przeprowadzające kontrole obecności alkoholu w wydychanym powietrzu. Zachęcamy do zaopatrzenia się w rurkowe ustniki jednorazowe w dużej ilości, gdyż są to akcesoria, które podlegają regularnej wymianie w celu zachowania odpowiedniej higieny. Produkty charakteryzują się łatwością w montażu.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 732 50 50 50
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl