• +48 570 00 09 02

  • biuro@lucann.pl

Yanosik GTR + uchwyt magnetyczny

Dostępność: brak towaru
Cena: 449,00 zł 449.00
Cena netto: 365,04 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Yanosik
Kod produktu: Yanosik GTR

Opis


Yanosik GTR
+ uchwyt magnetyczny


Yanosik GTR to rewelacyjne urządzenie wielofunkcyjne, służące głównie do wzajemnej wymiany informacji pomiędzy kierowcami. To również nowoczesny produkt, dzięki któremu użytkownik jest na bieżąco informowany o aktualnej sytuacji na drodze.

Produkt pracuje w oparciu o oprogramowanie Yanosik, które w czasie rzeczywistym pobiera informacje ze znanej aplikacji mobilnej o tej samej nazwie. Kierowcy korzystający z systemu zgłaszają zdarzenia (np. roboty drogowe, wypadek, kontrolę prędkości), a powiadomienia o nich wyświetlają się innym kierowcom, którzy znajdują się w pobliżu tego miejsca. Ponadto, oprogramowanie informuje o ograniczeniach prędkości na każdym odcinku trasy, dzięki czemu w każdej chwili możemy sprawdzić dopuszczalną normę. W modelu GTR wbudowano moduł GPS, który gwarantuje wysoką dokładność w ustalaniu aktualnej pozycji. Dodatkowy atut stanowią komunikaty nagrane przez profesjonalnego lektora, dzięki czemu nie ma potrzeby ciągłego spoglądania na urządzenie.

Komunikator drogowy Yanosik GTR wyposażono w innowacyjny wskaźnik ekojazdy (Ecodriving) – dzięki analizie trybu jazdy, użytkownik zmniejszy ilość zużywanego paliwa nawet o 20% oraz koniecznych napraw samochodu.

Przydatna jest także funkcja parkometru – dzięki niej można dokonać płatności za postój w ponad 50 polskich miastach przez nawigację. Istnieje także możliwość sprawdzenia obszaru objętego strefą płatnego parkowania, godziny jej obowiązywania oraz aktualnego cennika. Po zakończeniu jazdy, Yanosik GTR wyświetla podsumowanie trasy m.in.:

  • liczbę przejechanych kilometrów
  • średnią prędkość jazdy
  • liczbę zdarzeń z Yanosika na trasie


Model Yanosik GTR wyposażono w kolorowy wyświetlacz 2,4’’ oraz podświetlane przyciski, które ułatwiają korzystanie z urządzenia także w nocy. Urządzenie jest także wzbogacone o tryb motocyklowy, który ułatwia korzystanie z komunikatora drogowego podczas jazdy na motocyklu.

Komunikator drogowy nie wymaga montażu – wystarczy przymocować go do deski rozdzielczej za pomocą dołączonych do zestawu rzepów.

Yanosik GTR jest zasilany przez wejście microUSB, jednak aby ułatwić korzystanie z urządzenia, w komplecie znajduje się także specjalny adapter, umożliwiający ładowanie przez zapalniczkę samochodową. Produkt ma wbudowaną baterię, która pozwala na pracę urządzenia przez kilka minut, bez podłączenia do źródła ładowania.


Uchwyt magnetyczny w cenie:
Yanosik + uchwyt magnetyczny

Dodatkowe wyposażenie:

  • kabel zasilający do gniazda zapalniczki samochodowej
  • komplet rzepów do mocowania
  • ściereczka do czyszczenia deski rozdzielczej
  • naklejka Yanosik
  • instrukcja obsługi

 
Pamiętaj! Aby w pełni wykorzystać możliwości urządzenia, niezbędny jest zakup pakietu z transmisją danych. Roczny abonament pakietu z transmisją danych wynosi 99 zł brutto. Zakupu można dokonać na stronie internetowej Yanosik'a.


Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl